Email
Otwarte

Pon-Sob od 9:00 do 20:00

Manicure dla kobiety

Sprawdzone metody stylizacji paznokci u płci pięknej w Piasecznie

manicure piaseczno Kobieta-to ta ładniejsza odmiana człowieka, która ciągle potrzebuje wyglądać pięknie i ponętnie. To właśnie kobiety zrobią wszystko albo prawie wszystko by wyróżnić się wśród towarzystwa swoich koleżanek ale nie tylko. Większość kobiet zwiększa swoją atrakcyjność i zainteresowanie mężczyznami poprzez swój urok osobisty a także poprzez profesjonalne zabiegi kosmetyczne.

Jednym z takich zabiegów jest „manicure” w kilku odmianach:

  • manicure klasyczny

  • manicure french

  • manicure hybrydowy

  • manicure japoński

Wspomniane powyższe zabiegi manicure są dostępne w całkiem przyzwoitych cenach, sprawia to że stać na nie większośc dziewczyn. Zapytacie dla kogo są zabiegi manicure?

Są kobiety które nic nie robią a chcą wyglądać ślicznie-oferta jest oczywiście dla nich ale są również kobiety pracujące, które reprezentują swoje firmy, stanowiska prowadzą konferencje czyli prezentują swoje dłonie i paznokcie.

Na pewno zdarzyło się nam wszystkim robić transakcje w banku gdzie liczone są pieniądze, to właśnie przy takich okazjach zwracamy uwagę na ręce-czyste ręce i paznokcie. Miło jest nam gdy ktoś zadbany reprezentuje nasze fundusze.

Kolejnym przykładem mogą być ekspedientki: wspomniane panie mają bardzo dużą styczność z klientami i prezentują im towar i nie rzadko przyjmują za ten towar pieniążki a my jako klienci w tym momencie zwracamy uwagę na paznokcie.

cyt.: „Manicure – zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk.
Manicure stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci. Podobny zabieg u paznokci u nóg nazywany jest pedicure.”

Podsumowując: oferta manicure jest propozycją dla wszystkich kobiet chcących wyglądać elegancko i ślicznie. Nasz salon stylizacji paznokci „Bellagio” serdecznie zaprasza na wspomniane powyżej zabiegi kosmetyczne w postaci manicure-zapraszamy Panie jak i Panów. Więcej info tel.600-037-983

Recommended Articles

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *