Email
Otwarte

Pon-Sob od 9:00 do 20:00

Czym Nas zaskoczy ciągle modny zabieg Manicure wiosną i latem 2017r.?

bellagio manicure piasecznoJako specjaliści w dziedzinie manicure często zastanawiamy się jaka moda będzie panowała w bieżącym sezonie? Jest to dla Nas bardzo istotne ponieważ wskazanymi trendami przez kreatorów mody możemy zaproponować również naszym klientkom. I tak jest w tym roku specjalnie przewertowaliśmy znaczną część internetu  z branży modowej i kosmetycznej i wniosek który się nasuwa jest jednoznaczny.

Zapewne pamiętacie drogie Panie co nosiło się w ubiegłym sezonie wiosna-lato 2016? Panowały pastele-delikatne kolorowe odcienie pasujące do każdego ubioru: sukienki, spodni, bluzki, stroju kąpielowego itp.

View this post on Instagram

Dzisiejsze pazurki

A post shared by Bellagio nails (@manicure_piaseczno) on

Świetnym i uniwersalnym był także manicure w wersji FRENCH-elegancki symbolizujący czystość i to że kobieta dba o siebie.

Kolejnymi mega kolorami były tzw. malinowa czerwień, czerwień czy black ale to raczej kolory dla pań z charakterem-zgodzicie się?

Tak było w zeszłym roku wiosną i latem 2016 i powiem Wam że w tym sezonie wiosna-lato 2017 prawie nic się nie zmieni…. do wymienionych powyżej kolorów i odcieni możemy dodać wersje Cameleon, manicure wersji złotej lub srebrnej. Zeszło roczny zestaw barw tak podpasywał kreatorom mody że jedynie do niektórych wersji manicure np. FRENCH dodają paski lub kratki a do mocniejszych kolorów na paznokciach brokat ale tylko na wykończeniach.

To co jest opisane powyżej to oczywiście trend z górnej półki, który przenoszony jest do salonów manicure, mam na myśli także Nasz Bellagio w Piasecznie,  w którym często gęsto nasze klientki wybierają sprawdzone kolory i wersje manicure.

W tym momencie warto chwilkę rozwinąć myśl która panuje u klientek przy wyborze manicure na następne 3tyg. Kolor oraz rodzaj manicure zazwyczaj kobiety wybierają na daną okazję, planują że za chwilę będą święta, wesele, chrzciny, spotkania ze znajomymi na grillu a potem na lato i wypady nad wodę. Każdą z tych okazji sprawia że wykonywany manicure i stosowane kolory mają swoje odzwierciedlenie.  O podobnych trendach możesz sobie poczytać np. na portalu ELLE.

 

Recommended Articles

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *