Email
Otwarte

Pon-Sob od 9:00 do 20:00

Manicure Piaseczno… Twoje SPA dla dłoni i paznokci

manicure piasecznoJest wiele okazji na to by poprawić swój wygląd i nie ważne czy to będzie wizyta u fryzjera czy w gabinecie masażu czy u stylistki paznokci… istotne jest to ze sprawiamy sobie odrobinę luksusu dla swojego ciała i wyglądu a tym samym poprawiamy swoje samopoczucie a niekiedy pewność siebie.

Wykonanie manicure niewiele kosztuje a sprawia że nasze dłonie i paznokcie wyglądają po prostu świetnie i elegancko. Wybrany kolor z pewnością będzie także doskonale pasował do naszej kreacji, butów czy pomadki.

Modny Manicure Piaseczno

Już od kilku dobrych lat manicure stał się powszechną usługą kosmetyczną dla pań, która dostępna jest w wielu miejscach. W Piasecznie mamy kilka znakomitych salonów manicure i pedicure, które z pasją i doświadczeniem wykonują wspomnianą usługę. Chęć poprawy swojego wyglądu oraz ciągła zmiana stylizacji czy mody wymusza także zmiany w wykonywanych zabiegach manicure…chodzi tutaj głównie o zdobienia i kolory lakierów używanych do malowania paznokci. Moda na świetny manicure ciągle pozostaje na czasie…

Czy manicure Piaseczno jest bezpieczny?

Oczywiście! Jak najbardziej zabieg manicure jest jak najbardziej bezpieczny dla kobiet pod warunkiem zachowania podstawowych zasad higieny samego zabiegu jak również urządzeń które powinny być każdorazowo sterylizowane. a dłoniach jak i samych paznokciach (głównie pod nimi) znajdują się często ukryte choroby w postaci grzybicy, ZANOKCICY, Brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci… warto zadbać o zdrowie swoich paznokci.

Gdzie wykonać manicure?

Manicure, który cieszy się dużą popularnością wsród kobiet najlepiej wykonywać  w sprawdzonych salonach manicure-pedicure. Piaseczno w swoim zagęszczeniu mieszkańców oferuje wiele takich salonów min. Bellagio na Rubinowej 55a otwartych na klientów z samego miasta jak i okolic. W renomowanym salonie mamy gwarancję wykonania prawidłowej usługi a także możliwość reklamacji np. lakieru.

Co najczęściej wybierają klientki salonu Bellagio?

Klientki Naszego salonu najchętniej stawiają na Manicure Hybrydowy, który jest trwały i bardzo elegancko wygląda na dłoniach o trendach pisaliśmy w poprzednim wpisie na blogu a pozostałe oferty to

  • manicure japoński
  • manicure klasyczny
  • manicure french
  • akryl

Poniżej możesz obejrzeć jak robi się manicure hybrydowy

 

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *