Email
Otwarte

Pon-Sob od 9:00 do 20:00

Manicure ślubny-hybrydowy

Jaki jest najlepszy manicure na ślub? Jak i gdzie wykonać manicure ślubny w mieście Piaseczno?

Drogie Panie sezon ślubny w pełni i dzisiaj podejmiemy właśnie ten temat. Ślub, zaręczyny to najważniejsze wydarzenia w życiu kobiety to momenty gdy otaczają nas bliscy i znajomi to również momenty gdy chcemy wyglądać najpiękniej na świecie i żeby wszyscy zwracali nas uwagę.

W ten wyjątkowy dzień jakim jest ślub warto sobie zaplanować jak chciałyśmy wyglądać, jaka fryzurę wybrać, jaką suknię. Ale należy pamiętać o dłoniach i paznokciach. Pomyślmy o wyjątkowej stylizacji ślubnej swoich paznokci o takiej którą będziemy się wyróżniać wśród innych.

Proponujemy manicure hybrydowy, a co to jest?

cyt. „

Nowatorskie zabiegi upiększania paznokci Shellac –
manikiur i pedikiur hybrydowy, który daje 100-procentową gwarancję na stylizację bez smug, zadrapań i odpryśnięć. Metoda ta jest tak prosta do wykonania jak nałożenie lakieru, wygląda naturalnie i nieskazitelnie jak żel, a równocześnie jest wytrzymała jak akryl. Hybrydowy manicure zapewnia nieskazitelny wygląd paznokci przez 14 dni (do momentu osiągnięcia wyraźnego odrostu), zabieg jest więc idealnym rozwiązaniem na urlop czy dłuższy wyjazd, można też bez obaw wykonać go na kilka dni przed ważną uroczystością.

Jak wygląda zabieg?

Wykonanie zabiegu jest nieskomplikowane i trwa nie dużej niż 40 minut, co w porównaniu z pracochłonnym i czasochłonnym nałożeniem akrylu lub żelu (ok. 2 godz.) ma duże znaczenie dla kobiet ceniących sobie czas i wygodę Zabieg rozpoczyna się od przygotowania paznokci u dłoni lub stóp, odsunięcia skórek oraz opiłowania

Następnie stylistka paznokci kolejno nakłada na płytkę produkty z serii Shellac:

– bazę (Shellac UV Base Coat),

– kolor (Shellac UV Color Coat),

– utwardzacz (Shellac UV Top Coat).

Warstwy emalii są kolejno utrwalane lampą UV. Tuż po zabiegu paznokcie są od razu suche, a w razie potrzeby można je samodzielnie przemalować kryjącym lakierem.” Cytat zaczerpnięty ze strony Papilot

Koszt manicure hybrydowego wynosi ok. 100zł

Malowanie hybrydowe ok. 30zł w zależności od salonu

Wspomniany manicure hybrydowy przez okres 10 dni ma utrzymać się w postaci nie skazitelnej więc można go wykonać kilka dni przed ceremonią ślubną. Warto zainwestować w piękne paznokcie co zaowocuje udaną zabawą oraz wspomnieniami-często będziemy wracać do zdjęć ślubnych lub nagrań na których miło powspominamy to jedyną i najważniejszą ceremonie w życiu.

Poniżej film na którym obejrzysz jak robi się manicure hybrydowy

https://youtu.be/rnipXnn0yYs

Recommended Articles

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *