Email
Otwarte

Pon-Sob od 9:00 do 20:00

Letni Manicure w Bellagio

letni manicurePaznokcie na Lato 2019. Witaj! oto nowy wpis na Naszym Blogu.

Końcówka maja nie rozpieszczała nas w pogodzie było różnie lecz teraz w czerwcu mamy lato na całego.

Wiosna to czas by odświeżyć swój wygląd, zmienić fryzurę kolor włosów, zadbać o cerę jak również wykonać pielęgnacje dłoni w tym letni manicure.

W maju wiele z nas wyjeżdżało na długi weekend to był już ten moment by wyglądać świeżo i modnie.

Letni Manicure doskonale się sprawdza podczas wielu okazji którymi są komunie, śluby eventy. Podczas takich spotkań dbamy o to by inni nas postrzegali w sposób wyjątkowy i zapamiętali jak najlepiej.

Chcąc wyglądać ślicznie i powabnie warto się oddać w ręce specjalistów którzy mają doświadczenie i tutaj serdecznie zapraszamy na Letni Manicure do salonu Bellagio, Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, w Naszym salonie pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykorzystują profesjonalny sprzęt oraz kosmetyki.

Kilka słów o trendach na lato 2019

Przeglądając wiele kanałów społecznościowych min Instagrama zauważamy że w tym sezonie modne będą wszelkie odcienie pasteli, beże, brązy oraz czerwień jak również szaleństwo w innych kolorach.

W zdobieniu paznokci nic nas nie ogranicza wystarczy mieć pomysł by np. połączyć swoją stylówkę z kolorem swoich paznokci.

A jaki typ Manicure najczęściej wybieraj klienci salonów Urody?

Najbardziej modnym i popularnym jest Manicure hybrydowy…. trwały z wykorzystaniem dużej bazy kolorów. Kolejnym uznawanym za najbardziej zdrowy i mega trwały jest manicure tytanowy. W dalszej kolejności klientki wybierają Manicure Japoński, Żel i Akryl.

Wybierz swój rodzaj zabiegu na paznokcie i umów się na wizytę do Bellagio w Piasecznie.

Recommended Articles

2 Comments

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *