Email
Otwarte

Pon-Sob od 9:00 do 20:00

Codziennie mamy styczność z wieloma okazjami podczas których nasze dłonie muszą się pięknie prezentować. Poniżej przedstawimy 5 okazji na ciągle popularny Manicure Hybrydowy. Czytaj całość i zobacz kiedy Hybryda ma swoje zastosowanie.

Hybryda jako obowiązkowy zestaw usług kosmetycznych wielu pań.

1.Wesele i Ślub 

Hybryda To już niemal obowiązek każdej kobiety by świetnie prezentować się podczas takich uroczystości. Hybryda doskonale podkreśla elegancję samej panny młodej podczas jej ślubu i wesela co można zauważyć oglądając zdjęcia lub filmy weselne. Każda panna młoda podczas zakładania obrączki chce mieć fantastyczną pamiątkę na której jej dłonie i paznokcie będą się znakomicie prezentować.

hybryda

Podobnie kobiety jako goście weselni nie odbiegają od tego trendu. W obecnych czasach hybryda jest popularna wszędzie (w każdym zakątku polski) i można ja wykonać praktycznie  w każdej miejscowości za niewielkie pieniądze i wyglądać pięknie.

2. Spotkania w gronie przyjaciół 

Planujesz spotkanie z dziewczynami z którymi wieki się nie widziałaś to jest jedna z tych okazji by zwrócić na siebie uwagę pięknymi i zadbanymi pazurkami. I w tym przypadku warto wykonać hybrydę, która przyciągnie wzrok twoich przyjaciółek a tym samym sprawi że w ich ocenie będziesz atrakcyjna i zadbaną kobietą.

3. Praca 

Oto jak postrzegają cię współpracownicy czy klienci w dużej mierze odpowiada twoje doświadczenie zawodowe, empatia do ludzi czy podejście do innych ludzi ale decydującym elementem u kobiet w pracy jest jej wygląd, to jak się ubiera, jaki kolor włosów  ma i jaką fryzurę. Warto zaznaczyć że w wielu branżach to dłonie odpowiadają za prezentację towaru, za prezentację projektów czy gestykulację. Hybryda w tych przypadkach sprawdza się doskonale, możemy tutaj wybrać delikatne kolory by nie rzucały się w oczy i nie raziły a z drugiej strony możemy wybrać kolory soczyste i wyraziste za którymi będzie podążał wzrok np. kupca. Wytrzymałość hybrydy to jeden z powodów dla których wykonują go np. ekspedientki podające towar ale równie często wykorzystują hybrydę panie prezeski, panie pracujące w bankach, które często podpisują dokumenty czy stukają w klawiaturę na oczach swoich klientów.

Zawodów w których kobiety stosują hybrydę jest mnóstwo i można by je wymieniać jeszcze długo.

4. Wakacje 

Hybryda na wakacjach to absolutne minimum w wyglądzie każdej pani i nie ma tu znaczenia żaden wiek. Szaleństwo kolorów i barw nie zna granic. Najważniejsze by czuć się i wyglądać świetnie ale i też mieć pamiątkę w postaci super fotek na swoim instagramie. Często podczas wakacyjnych wyjazdów poznajemy nowych ludzi na których możemy i robimy wrażenie swoim wyglądem i dbałością o swój wygląd. bywają sytuacje gdy ktoś może zwrócić swoją uwagę na twoje piękne i zadbane dłonie.

Wykonując Hybrydę na wakacje miejmy świadomość o jej zaletach… przede wszystkim jest ona bardzo wytrzymała dobrze wykonana u profesjonalisty powinna wytrzymać trzy tygodnie, czas w sam raz na wakacyjny wyjazd.

5. Na zwykły dzień 

Praca, odwiedziny u rodziny, obowiązki domowe, spacery i codzienne krzątanie się po domu to tylko nie które okazje by Twoje dłonie były w świetnym stanie, by wyglądały doskonale.  Hybryda i nowy kolor nie rzadko bywa tym elementem gdy poprawia humor i samopoczucie każdej kobiety. Po prostu lubimy zmiany a zwłaszcza zmiany na plus w wyglądzie…

A Ty na Jakie Okazje stosujesz Manicure Hybrydowy?

Recommended Articles

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *